Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-07-29

Легкоатлети Донецької області – переможці та призери юніорського чемпіонату України

25-26 липня в місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, що зібрав 276 учасників і учасниць до 20 років із 23 регіонів та столиці держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 13 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, ДЮСШ №2 м. Краматорськ.

Представники Донеччини здобули 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди, набрали в підсумку 469 очок і посіли 7 місце в загальнокомандному заліку.

Костянтин Оніщенко з Бахмута переміг у бігу на 3000 м з перешкодами, показавши особистий рекорд – 9 хвилин 33,53 секунди.

Марія Стрєлець із Костянтинівки виграла змагання в метанні диска з результатом 47,33 м.

У бігу на 800 м срібними медалями відзначилися: серед юніорок – Дар’я Дубенець із Дружківки (2:17,90), серед юніорів – Єгор Менчаков із Бахмута (1:58,38).

У стрибках з жердиною на п’єдестал пошани зійшли два представники Бахмута: другим став Валентин Лобода (4,80 м), третім – Владислав Міщанін (4,40 м).

«Бронзу» в естафетному бігу 4х400 м серед юніорок із часом 4:04.08 здобула команда Донецької області, до якої увійшли Єва Русінова з Дружківки, Анастасія Савчук із Вугледару, Дар’я Дубенець із Дружківки та Іванна Біленька з Бахмута.

Додамо, що 4 місце посів Дмитро Єщенко в бігу на 400 м (50,79 с), а п’ятими у своїх дисциплінах були: Іван Тітов – у стрибках у висоту (1,90 м), Анастасія Шкодінова – у метанні молота (42,20 м).