Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-29

5 юних легкоатлетів Донеччини відзначилися медалями чемпіонату України в Кропивницькому

23-25 червня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2006 року народження та молодше, що зібрав 446 учасників із 22 регіонів і столиці держави.

Донецьку область на змаганнях представили 9 спортсменів, п’ять з яких зійшли на п’єдестал пошани.

Дар’я Дубенець із Дружківки, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, атлетка Школи вищої спортивної майстерності та спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту, має у своєму активі дві нагороди. Вона здобула «золото» у бігу на 2000 м з перешкодами, показавши особистий рекорд 6 хвилин 45,75 секунд і виконавши норматив кандидата в майстри спорту України, та стала срібною призеркою на дистанції 1500 м з часом 4:36,07 хв. Тренери Дар’ї – Ольга Лук’янова та Костянтин Степанцов.

Марія Стрєлець із Костянтинівки, вихованка міської комплексної ДЮСШ, учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та атлетка ШВСМ, посіла 2 місце в метанні диска вагою 1 кг з результатом 40,72 м. Тренери Марії – Сергій Стрєлець, Олексій Семенов та Ольга Семенова.

Олександр Домінський із Бахмута, учень ДОСФКСП ім. С. Бубки та атлет ШВСМ, здобув «срібло» у бігу на 400 м з бар’єрами, продемонструвавши особистий рекорд – 56,64 с. Його тренерами є Михайло Третьяков, Олександр Захожий, Дмитро Захожий.

Єгор Менчаков із Бахмута, учень ДОСФКСП ім. С. Бубки та атлет ШВСМ, пробіг 2000 м з перешкодами із кращим своїм результатом 6:34,08 хв., що принесло йому «бронзу». Тренери Єгора – Михайло Третьяков та Юрій Оніщенко.

Ще одну бронзову медаль до скарбнички Донеччини додав Дмитро Єщенко, вихованець ДЮСШ №2 міста Краматорськ, тренерами якого є Тетяна Ольхова і Тетяна Серорез. Він пробіг 200 м із третім часом – 22,64 с. Також Дмитро став четвертим на 100-метрівці, показавши особистий рекорд (10,99 с) і виконавши норматив кандидата у майстри спорту України.

Поділитися

теги: >

Наші партнери