Олімпійські ігри в Парижі

2023-02-06

Юні легкоатлети Донеччини здобули на чемпіонаті України 4 медалі

3-5 лютого в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження, що зібрав представників 24 регіонів і столиці країни.

Спортсмени збірної Донецької області на змаганнях здобули повний комплект нагород: 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову.

Дар’я Дубенець із Дружківки, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та атлетка Школи вищої спортивної майстерності, стала чемпіонкою України в бігу на 2000 метрів з перешкодами (результат – 6 хв. 55,21 сек.) і срібною призеркою в бігу на 1500 метрів (4:49,68). Її тренери – Ольга Лук’янова та Костянтин Степанцов.

Марія Стрєлець із Костянтинівки, вихованка міської комплексної ДЮСШ, учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та атлетка ШВСМ, виборола «золото» у штовханні ядра вагою 3 кг із результатом 14,72 м. Тренери Марії – Сергій Стрєлець, Олексій Семенов та Ольга Семенова.

Бронзову медаль до скарбнички Донеччини додав Єгор Менчаков із Бахмута, учень ДОСФКСП ім. С. Бубки, який пробіг 2000 м з перешкодами за 6:35,33 хв. Його тренери – Михайло Третьяков та Юрій Оніщенко.

Зауважимо, що результати Дар’ї Дубенець і Єгора Менчакова на цьому чемпіонаті України стали їх особистими рекордами на зазначених дистанціях.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери