Олімпійські ігри в Парижі

2022-05-28

Перемоги та особисті рекорди легкоатлетки Донеччини присвячують своїм родинам і тренерам

Група юних українських легкоатлетів упродовж майже двох місяців перебуває в Албанії, щоб продовжити тренування й вже цього сезону якомога гучніше заявити про рідну державу на міжнародних змаганнях.

24 травня в місті Ельбасан у відкритому чемпіонаті Албанії з легкої атлетики перемогами й особистими рекордами відзначилися дві представниці Донецької області в складі команди України.

17-річна Марія Ларіна з Торецька, яка представляє місто Бахмут, стала кращою за підсумками дорослих змагань у штовханні ядра вагою 4 кг. Результат 14 м 90 см для вихованки Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлетки Школи вищої спортивної майстерності регіону виявився виконанням нормативу на юніорський чемпіонат світу (серед легкоатлетів до 20 років), що заплановано провести в Колумбії.

«Цю медаль я хочу присвятити своїм рідним. Вони залишилися в Україні у складній ситуації в місті Торецьк Донецької області. Мамо і бабуню, ця медаль – для вас. Я вас дуже сильно люблю. Дякую всій команді за підтримку, дякую тренеру за підготовку», – написала на своїй сторінці в Instagram Марія Ларіна.

15-річна вихованка комплексної ДЮСШ міста Костянтинівка, учениця ДОСФКСП ім. С.Бубки, атлетка ШВСМ Марія Стрєлець виграла змагання зі штовхання 3-кілограмового ядра серед дівчат вікової категорії U18. Результат 15 м 90 см дозволив спортсменці виконати норматив кандидата у майстри спорту України та кваліфікуватися на юнацький чемпіонат Європи.

«Дякую моєму тренеру, який постійно зі мною навіть на відстані. Дякую моїй родині, безмежно люблю», – написала в Instagram Марія Стрєлець.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери