Олімпійські ігри в Парижі

2022-05-16

Легкоатлетки Донецької області тріумфували на чемпіонаті Албанії

Через війну, розв’язану російським агресором в Україні, багато спортсменів вимушені були покинути свої домівки – всебічна підтримка у забезпеченні нових місць для їх тренувань надається як в інших регіонах нашої держави, так і за кордоном.

Албанія гостинно зустріла перспективних легкоатлеток Донецької області. Результатом їх плідної підготовки в безпечних комфортних умовах став успішний виступ на чемпіонаті країни в місті Корче, що відбувся 13 травня.

У жіночих змаганнях зі штовхання ядра вагою 4 кг на п’єдестал пошани зійшли дві представниці Донеччини. З результатом 13.40 метрів перемогла учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлетка Школи вищої спортивної майстерності Марія Ларіна. Другою з особистим рекордом 12.26 м стала вихованка комплексної ДЮСШ м. Костянтинівка, спортсменка ШВСМ Марія Стрєлець.

За підсумками змагань з метання молота перше місце посіла Ганна Ткачова (ДОСФКСП ім. С.Бубки, ШВСМ), друге – Юлія Токарєва (ДОСФКСП ім. С.Бубки). Їх результати склали 55.30 м та 51.78 м відповідно.

Поділитися

теги: > > >

Наші партнери