Олімпійські ігри в Парижі

2022-05-13

Боксер збірної України з Маріуполя Максим Рудик наполегливо готується до нових змагань

Через війну, розв’язану російським агресором в Україні, багато українських спортсменів змушені були покинути свої помешкання та шукати нові місця для тренувань – всебічна підтримка у цьому їм надається як в інших регіонах нашої держави, так і за кордоном.

Одним із тих, хто втратив домівку в Маріуполі, є 17-річний майстер спорту України з боксу Максим Рудик. У ранзі чемпіона України серед молоді-2021 його запросили на навчально-тренувальний збір напередодні чемпіонату Європи в цій віковій категорії. Квітневі змагання в столиці Болгарії Софії наш боксер за рішенням суддів завершив у чвертьфіналі, після чого із зупинкою у Львові потрапив до міста Долина Івано-Франківської області.

На Прикарпатті для Максима, його батька і тренера Володимира Рудика створили комфортні умови для продовження підготовчого процесу до майбутніх турнірів: www.facebook.com/shvsm.dn.ua/videos/512855137044948. І це чергове свідчення того, що українська спортивна спільнота в цілому та боксерська зокрема – об’єднані, як ніколи!

Відзначимо, що Максим Рудик представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області та є членом резервного складу збірної України на 2022 рік. На юніорському чемпіонаті Європи в 2020-му він виборов срібну медаль.

Поділитися

теги: >

Наші партнери