Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-12

На засіданні Асоціації олімпійців України Донеччину представив Дмитро Кірпулянський

Днями на Львівщині відбулося виїзне засідання Асоціації олімпійців України, яке ініціювала її очільниця, срібна призерка Ігор ХХII Олімпіади з академічного веслування Ніна Уманець. Участь у заході взяли титуловані спортсмени – представники усіх областей України.

Донеччину представив Дмитро Кірпулянський – заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, володар нагород чемпіонатів світу та Європи, учасник Олімпійських ігор 2008 та 2012 років, член Комісій НОК України «Антураж атлета» і «Жінки в спорті», член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області.

Під час засідання за участю президента Національного олімпійського комітету України, Міністра молоді та спорту України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта було підписано звернення до міжнародної олімпійської спільноти про недопуск спортсменів з росії та білорусі до усіх міжнародних змагань, зокрема й Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

Також олімпійці зустрілися зі школярами Зашківського ліцею імені Євгена Коновальця, який входить до мережі шкіл олімпійської освіти, та провели спільну руханку з нагоди відзначення Олімпійського дня-2023.

«Працюємо та підтримуємо Олімпійський рух, піклуємось про Олімпійців, створюємо умови для подальшого розвитку Олімпізму в Україні! Спираючись на нашу спортивну історію, ми формуємо майбутнє. Маємо вчасно зробити важливі кроки сьогодні, щоб зійти на найвищу сходинку Олімпу завтра! Дякую всім за натхнення та неймовірний енергетичний заряд», – зазначив Дмитро Кірпулянський.

Поділитися

Наші партнери