Олімпійські ігри в Парижі

2023-10-04

Олімпійський урок #BeActive за участю провідних тхеквондистів ШВСМ Донеччини

У рамках Європейського тижня спорту на київському стадіоні «Локомотив» відбувся яскравий захід – Олімпійський урок #BeActive – фестиваль «SBC Kids Sports Fest», учасниками якого стали діти-переселенці й діти поліцейських, які загинули під час виконання службових обов’язків.

До проведення заходу, співорганізаторами якого виступили Sport&Business Club Україна разом із ФК «Локомотив» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Укрзалізниці та ГУНП України в Київській області, долучилося Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Олімпійську руханку для хлопців і дівчат провели Андрій та Артем Гарбари з Дружківки – тхеквондисти Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, володарі нагород чемпіонату Європи 2023 року.

Братів Гарбарів та їх тренера Юрія Бірюкова Подяками Національного олімпійського комітету України нагородив Вадим Гутцайт – Міністр молоді та спорту України, президент НОК України, Олімпійський чемпіон 1992 року з фехтування.

Почесними гостями заходу також стали: старший тренер збірної України з греко-римської боротьби, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року Армен Варданян, майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чинний чемпіон світу за версією WBA Артем Далакян, дворазовий срібний призер чемпіонатів світу з греко-римської боротьби Ярослав Фільчаков, керівник Sport&Business Club Ukraine Олексій Брага, президент Регіональної федерації боксу Донецької області, член виконкому регіонального олімпійського осередку Дмитро Єлисєєв, представниця Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян.

«Спорт – це не лише здоров’я, але й можливість для дітей знайти друзів, проявити себе та досягти успіхів. Важливо, щоб хлопці та дівчата мали в сьогоднішні складні для України часи психологічно нормальний стан. Тому я закликаю всіх батьків якомога більше залучати своїх дітей до занять спортом», – сказав Вадим Гутцайт.

Стадіон «Локомотив» під гаслом Європейського тижня спорту «Рухайся у ритмі перемоги!» зібрав майже 1000 дітей.

Окрім тхеквондистів ШВСМ Донецької області, величезний заряд бадьорості та позитивних емоцій дітям подарували також каратисти та сумоїсти Донеччини.

Протягом двох годин діти мали можливість відвідати майстер-класи та спробувати себе в 12 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боксі, волейболі, карате JKS, настільному тенісі, паделі, піклболі, сумо, текболі, футболі, черліденгу.

На завершення спортивного свята юні учасники отримали подарунки. Також позитивні враження від заходу будуть надовго збережені завдяки численним фото і відео.

Поділитися

теги:

Наші партнери