Олімпійські ігри в Парижі

2022-03-29

Представники Донеччини у вітрильному спорті продовжують підготовку до міжнародних змагань

Українські спортсмени в умовах російської збройної агресії на їх рідній землі тримають і свій фронт, готуючись гідно представити державу закордоном.

Вихованці відділення вітрильного спорту Школи вищої спортивної майстерності Донецької області з міста Маріуполя, члени основного складу збірної України з вітрильного спорту Валерій Кудряшов, Іван Жукалін та Станіслав Мулько, починаючи з 22 лютого, перебувають на навчально-тренувальному зборі в Спліті (Республіка Хорватія). Необхідне обладнання було залишено в цій країні заздалегідь – після етапу Кубку Європи, що відбувся наприкінці грудня 2021 року.

26 лютого спортсмени звернулися до Посольства України в Хорватії, яке забезпечило їх безкоштовним проживанням. Всіляку допомогу з організаційних питань маріупольцям надає яхт-клуб Saling Club Split.

Таким чином, наразі атлети Донеччини, які є кандидатами на участь у Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року в Парижі, мають можливість проводити ґрунтовну підготовку до майбутніх регат у класі яхт ILCA 7 за календарем Міжнародної федерації вітрильного спорту. Бажаємо їм наснаги задля нових досягнень на славу України!

Поділитися

теги:

Наші партнери