Олімпійські ігри в Парижі

2022-04-15

Шістьох легкоатлетів Донецької області гостинно прийняла Болгарія

Доки в Україні триває війна, розпочата російським агресором і підтримана керівництвом Білорусі, інші країні виявляють солідарність з нашою державою та спортом, а також всіляко намагаються допомогти.

Так, Федерація легкої атлетики Болгарії за підтримки Європейської легкої атлетики, Українського Фонду, створеного Світовою легкою атлетикою спільно з Міжнародною легкоатлетичною фундацією і Асоціацією членів «Діамантової ліги», Фонду солідарності МОК, та безпосередньо за участі президента ЕА та ФЛА Болгарії Доброміра Карамарінова змогла забезпечити місця для евакуації легкоатлетів та їхніх сімей з маленькими дітьми із зон бойових дій.

Серед 60 українських спортсменів в болгарському місті Стара-Загора перебувають 6 представників Донеччини, вихованців Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та місцевих ДЮСШ: Артем Коноваленко, Кристина Юрчук, Руслан Наумов, Еліна Пристинська, Іванна Біленька, Дмитро Бочко (www.facebook.com/shvsm.dn.ua/videos/5001594149916922).

За пропозицією Федерації легкої атлетики Болгарії наші легкоатлети залишатимуться в цій країні попередньо до серпня. За місцем розташування створено максимально комфортні умови для спортивних занять: це і бігові доріжки, і повністю обладнаний тренажерний зал, і можливості для проведення відновлення.

Спортивна спільнота Донецької області щиро вдячна всім, хто допомагає та підтримує наших атлетів у цей складний для України час!

Поділитися

теги:

Наші партнери