Олімпійські ігри в Парижі

2023-08-26

ШВСМ Донецької області долучилася до патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Працівники і атлети Школи вищої спортивної майстерності Донецької області взяли участь у шостому всеукраїнському забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!».

Зокрема, директорка ШВСМ Крістіна Русінова подолала дистанцію 2 км, вшанувавши пам’ять 23-річного легкоатлета Даніїла Горбенка з міста Бахмут. Спортсмен загинув 27 січня 2023 року, захищаючи рідну землю від російських окупантів.

Спортсмени відділень гандболу та дзюдо Школи вищої спортивної майстерності взяли участь у заході, що відбувся в Ужгороді 24 серпня, у День Незалежності України. Учасники на чолі з начальником управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимиром Мициком здійснили масовий забіг на дистанцію 2 км із закріпленими на футболках іменами загиблих захисників – представників сфери фізичної культури та спорту Донецької області.

«День Незалежності України – це найголовніше державне свято. Сьогодні Незалежність виборюється життями наших воїнів. Завжди пам’ятатимемо подвиг кожного Героя. Саме завдяки нашим захисникам ми маємо можливість продовжувати працювати, тренуватися, проводити змагання та представляти Україну на міжнародних турнірах», – зазначив Володимир Мицик.

Також до національного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!» напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, долучилися спортсмени відділення триатлону ШВСМ.

Захід «Шаную воїнів, біжу за героїв України» був започаткований у 2018 році, його символом є воїн-янгол та жовто-блакитна стрічка, яку він перетинає в русі. Головна мета – шанування пам’яті захисників України, які віддали свої життя в боротьбі з російськими окупантами. Кожен учасник обирає свою дистанцію: 2, 5 або 10 км. У 2023 році національний забіг проходитиме до 5 вересня.

Поділитися

Наші партнери