Олімпійські ігри в Парижі

2024-01-06

Спортсменам і тренерам ШВСМ Донецької області призначена обласна стипендія на 2024 рік

Попри повномасштабне вторгнення російських окупантів на територію України, спортсмени та тренери Донеччини продовжують готуватися до найпрестижніших міжнародних змагань і здобувають яскраві перемоги у славу рідної держави. А керівництво регіону їм у цьому сприяє з року в рік.

Один із основних напрямків підтримки спортивної еліти та стимулювання високих результатів – це виплата стипендій. Починаючи з 1 січня 2024 року, щомісячні виплати в розмірі від 2 до 6 прожиткових мінімумів, а це від 5840 до 17520 гривень, призначено 79 спортсменам та 30 тренерам.

39 стипендій отримуватимуть атлети з олімпійських видів спорту, 20 стипендій – неолімпійці та ще 20 – атлети з інвалідністю. До списку тренерів-стипендіатів включено 20 наставників, які опікуються олімпійцями, 5 наставників неолімпійців і ще 5 тренерів спортсменів з інвалідністю.

Серед представників Школи вищої спортивної майстерності Донецької області (і постійного, і змінного складів) стипендії призначено 39 спортсменам та 16 тренерам з 14 видів спорту:

– бокс – спортсменка Ганна Охрей;
– боротьба вільна – спортсмени Микита Гончаров, Марія Єфремова, Олександр Хоцянівський і тренер Максим Єфремов;
– боротьба греко-римська – спортсмени Марко Волошин, Владислав Луб, Олександр Чернецький і тренер Олег Євтушенко;
– важка атлетика – спортсмени Ольга Івженко, Ілля Москаленко, Владислав Прилипко, Данило Чиняков і тренер Віктор Романчук;
– велосипедний спорт – спортсмени Марина Алтухова, Анатолій Будяк, Максим Васильєв, Валерія Кононенко і тренер Олексій Солнцев;
– вітрильний спорт – спортсмен Валерій Кудряшов і тренер Іван Жукалін;
– дзюдо – спортсменка Аліна Шилова і тренер Дмитро Ігнатенко;
– легка атлетика – спортсмени Михайло Брудін, Валерія Зіненко, Мар’ян Закальницький, Вікторія Калюжна, Марина Ковтунова, Артем Коноваленко, Анна Красуцька, Марія Ларіна, Вадим Лонський, Гліб Піскунов, Вікторія Ткачук і тренери Єгор Жуков, Михайло Марченко, Едуард Піскунов, Костянтин Степанцов, Олена Чумак;
– скелелазіння – спортсменка Ксенія Горєлова;
– стрибки у воду – спортсмен Станіслав Оліферчик і тренер Анатолій Головань;
– стрільба кульова – спортсмени Кирило Ітулін, Вікторія Сухорукова, Юрій Сухоруков і тренер Ірина Сухорукова;
– сучасне п’ятиборство – спортсмени Ірина Хохлова, Кирим Шехмаметьєв і тренер Дмитро Сидоров;
– триатлон – спортсмени Ксенія Левковська, Іван Шевченко і тренер Георгій Драгулян;
– тхеквондо (ВТФ) – спортсмени Андрій та Артем Гарбари і тренер Юрій Бірюков.

Віримо, що атлети й тренери ШВСМ Донеччини, які заслужили обласні стипендії, і надалі на найвищому рівні представлятимуть свої громади – Бахмутську, Білозерську, Дружківську, Краматорську, Лиманську, Маріупольську, Селидівську та Слов’янську, доводячи, що вони є невід’ємною частиною України!

Поділитися

теги:

Наші партнери