Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-09-20

Тхеквондисти з Дружківки Артем і Андрій Гарбари – на п’єдесталі пошани «Riga Open 2024»

З 14 по 15 вересня в столиці Латвії відбувся міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо (ВТФ) «Riga Open 2024», де команда України здобула 53 медалі та посіла перше місце в підсумковому заліку.

Двома нагородами поповнили національну скарбничку вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області з міста Дружківка.

Артем Гарбар у ваговій категорії до 87 кг відзначився трьома перемогами з рахунком 2-0 та виборов золоту медаль. Спочатку він здолав представника Чехії, потім у півфіналі довів перевагу над спортсменом із Данії, а у фіналі не залишив шансів тхеквондисту з Польщі.

Андрій Гарбар у ваговій категорії +87 кг став бронзовим призером. Перший поєдинок проти суперника з Грузії він виграв, а за вихід у фінал поступився спортсмену з Греції.

Тренерами тхеквондистів Донеччини є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.