2022-09-13

Тхеквондисти з Дружківки здобули «золото» і «срібло» на престижному турнірі в Польщі

Міжнародний турнір з тхеквондо (ВТФ) класу G2 «Poland Open-2022», що відбувся 9-11 вересня в столиці Польщі Варшаві, став успішним для двох представників Донецької області в складі збірної України.

Нагородами у змаганнях серед чоловіків відзначилися Андрій та Артем Гарбари з міста Дружківка – вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, кандидати від регіону на участь у Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 року в Парижі, тренерами яких є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

«Золото» у ваговій категорії понад 87 кг виборов майстер спорту України міжнародного класу Андрій Гарбар, який переміг Браяна Зондеропа з Нідерландів, Яоксі Ванга з Китаю та Миколая Шаферські з Польщі.

Срібним призером у категорії до 80 кг став майстер спорту України Артем Гарбар, який виграв поєдинки проти Кароля Владислава Робака та Шимона Пятковського з Польщі, Александара Радойковіча з Австрії та поступився Річарду Андре Ордеманну з Норвегії.