Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-09

Тхеквондисти з Дружківки здобули «золото» і «срібло» на престижному турнірі в Софії

Міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ класу «G2» Multi European Games 2022, що відбувся з 2 по 8 червня в столиці Болгарії Софії, став успішним для двох представників Донецької області в складі збірної України.

Нагородами у змаганнях серед чоловіків відзначилися Андрій та Артем Гарбари з міста Дружківка – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, кандидати від регіону на участь у Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 року в Парижі, тренерами яких є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

«Золото» у ваговій категорії до 87 кг здобув майстер спорту України Артем Гарбар, який переміг Дінко Сегедіна з Боснії і Герцеговини, Іллю Ліпатова з України та Йосіпа Павліновіча Біліча з Хорватії.

Срібним призером у категорії понад 87 кг став майстер спорту України міжнародного класу Андрій Гарбар, який виграв поєдинки проти Спирідона Ангелопулоса з Греції, Аюба Баселля з Марокко та поступився хорвату Пашко Божичу.

«У цей важкий для нашої держави час ми докладатимемо максимум зусиль, аби піднімати прапор України на спортивних аренах по всьому світу», – зазначають брати.

За підсумками змагань Андрій і Артем здобули очки у світовому (вагові категорії +87 і -87 кг ) та олімпійському (вагові категорії +80 і -80 кг) рейтингах, що дозволило їм отримати квоти на участь у чемпіонаті Європи з олімпійських вагових категорій. Також спортсмени, будучи студентами Донбаської державної машинобудівної академії, планують представити свій навчальний заклад на Всесвітній Універсіаді в Китаї.