Олімпійські ігри в Парижі

2022-08-01

Тхеквондисти з Дружківки Андрій та Артем Гарбари здобули медалі Європейських студентських ігор-2022

З 28 по 30 липня в польському місті Лодзь відбулися змагання з тхеквондо (ВТФ) у рамках мультиспортивного заходу Європейські студентські ігри EUSA 2022 року, де свій внесок до скарбнички України зробили спортсмени Донецької області.

Брати Артем і Андрій Гарбари з міста Дружківка, які є представниками Школи вищої спортивної майстерності регіону й студентами Донбаської державної машинобудівної академії, здобули нагороди у вагових категоріях до 87 кг та понад 87 кг відповідно.

Артем був сильнішим за тхеквондиста Великої Британії, але у фіналі поступився опоненту з Угорщини, отримавши «срібло». Андрій переміг суперників із Німеччини та Польщі, завдяки чому здобув «золото». Підготували спортсменів тренери Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

Відзначимо, що раніше в Лодзі Донецьку область успішно представив кікбоксер із Костянтинівки Закаріа Джалілов, який став кращим у розділі фул-контакт вагової категорії до 67 кг.

Загалом у активі збірної України за підсумками Європейських студентських ігор 2022 року, що зібрали більше 5000 учасників із 40 країн і понад 400 університетів – 62 медалі (19 золотих, 25 срібних, 18 бронзових) у таких видах спорту, як карате, тхеквондо (ВТФ), кікбоксинг WAKO, дзюдо, бадмінтон, футбол, баскетбол 3×3, гандбол, водне поло, футзал, баскетбол. Результат українців виявився другим за кількістю нагород і третім у загальному заліку турніру.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери