Олімпійські ігри в Парижі

2022-10-10

Триатлети Донеччини здобули 8 нагород на чемпіонаті України з дуатлону

Після тривалої закордонної підготовки спочатку в Туреччині, а потім у Болгарії, та успішного виступу на низці міжнародних змагань з травня по вересень, представники Донецької області у виді спорту триатлон повернулися до України, аби довести свою силу й на національному рівні.

Так, за підсумками чемпіонату України з дуатлону на суперспринтерській дистанції та чемпіонату України з естафет-мікст серед дорослих та молоді, що відбулися 8-9 жовтня в Житомирі, у активі Донеччини виявилося 8 нагород різного ґатунку. Їхніми володарями стали вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ.

Атлети гідно показали себе в програмі, що передбачає подолання заданого маршруту бігом та на велосипеді (дуатлон не включає традиційного для триатлону плавання).

У змаганнях серед чоловіків до трійки кращих увійшли відразу два представники Донеччини: Іван Меньшиков виборов «золото», Юліан Дем’янов – «бронзу».

Серед жінок срібною призеркою стала Маргарита Крилова.

Впевнену перемогу в боротьбі юніорок здобула Олександра Заровна.

До трійки лідерів серед кадетів увійшов Захар Цівковський, отримавши бронзову медаль.

На другий день змагань нагородами відзначилися естафетні команди Донеччини. Перша – у складі Юліана Дем’янова, Маргарити Крилової та Івана Меньшикова – виборола «золото». А друга команда, до якої увійшли Захар Цівковський, Олександра Заровна та Данило Драгулян, стала третьою серед дорослих та першою у віковій групі молодь.

Наставниками триатлетів Донеччини є заслужений тренер України Георгій Драгулян і тренер-викладач Ольга Драгулян.

Поділитися

теги: > > > >

Наші партнери