Олімпійські ігри в Парижі

2020-10-16

Триатлети ШВСМ Донецької області тріумфували на третьому турнірі на призи Віктора Зємцева

10-11 жовтня в місті Слов’янськ відбулися треті змагання з триатлону на призи майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона світу Віктора Зємцева – особисто-командний чемпіонат України за програмою дуатлону, чемпіонат України з естафет та відкритий чемпіонат Донецької області з дуатлону серед дорослих, юніорів, юнаків, кадетів і спортсменів-любителів.

Спортсменів та їх наставників вітали почесні гості заходу: Слов’янський міський голова Вадим Лях, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов, перший віцепрезидент федерації триатлону України, президент Донецької обласної федерації з триатлону Сергій Красновський, виконавчий директор-відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, заслужений тренер України, старший тренер збірної команди України та головний тренер Донеччини з триатлону Георгій Драгулян, заслужений тренер України, головний суддя змагань Валерій Биков.

Теплі слова від ініціатора та ідейного натхненника змагань, чемпіона світу-2005, десятиразового переможця на дистанції IRONMAN (2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2012, 2015) Віктора Зємцева присутнім передав майстер спорту України міжнародного класу з триатлону, учасник Олімпійських ігор 2000, 2004 і 2008 років Андрій Глущенко.

Усього турнір, який організували з дотриманням діючих протиепідемічних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, зібрав 187 учасників із 11 регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Черкаської областей і міста Київ. Школу вищої спортивної майстерності Донецької області представили 8 триатлетів.

Спортсмени боролися за програмою дуатлону, тобто долали маршрут бігом і на велосипеді. Дорослі визначали кращих на дистанції, що склала 5 км бігу + 20 км велогонки + 2,5 км бігу. Дистанція для хлопців і дівчат – 2 км біг + 8 км велогонка + 1 км біг. Зміна етапів проходила в спеціальній транзитній зоні, де кожному атлетові було відведено власне місце для зберігання екіпірування.

За підсумками старту в категорії «еліта» перше місце в командному заліку Донецькій області забезпечили 3 спортсмени ШВСМ: Іван Меньшиков і Кирило Бойко серед чоловіків здобули «золото» і «срібло» відповідно, а Маргарита Крилова фінішувала другою серед жінок, у впертій боротьбі поступившись Дарині Москаленко з Харківщини.

За результатами юніорських та юнацьких змагань на п’єдестал пошани піднялися ще 4 представники ШВСМ Донецької області. На першу сходинку – Олександра Заровна серед дівчат 2003-2005 років народження, на другу сходинку – Вероніка Горобець серед юніорок, на третю сходинку – Мирон Бойко серед юніорів та Іван Ткаченко серед юнаків 2003-2005 років народження.

У рамках чемпіонату України в естафеті-мікст за програмою дуатлону серед дорослих та юнаків, що відбувся в другий день змагань, на старт вийшли 35 команд. Кожна з них складалася з трьох спортсменів – представниці жіночої статі та двох представників чоловічої статі, які проходили дистанцію 2 км біг + 8 км велогонка + 1 км біг.

Серед дорослих в естафеті успіх знову святкували триатлети ШВСМ Донецької області: Кирило Бойко, Маргарита Крилова та Іван Меньшиков. У естафеті серед юнаків і дівчат вагомий внесок у перемогу команди Донеччини зробили спортсмени змінного складу відділення триатлону ШВСМ Олександра Заровна та Іван Ткаченко.

Кращих спортсменів нагородили медалями, грамотами, пам’ятними плакетками та подарунками від організаторів і спонсорів змагань: Міністерства молоді та спорту України, федерації триатлону України та Донецької обласної федерації з триатлону, Слов’янської міської ради, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Відділення НОК України в Донецькій області. Команди-переможниці отримали спеціальні кубки від Віктора Зємцева.

Поділитися

теги: > > >

Наші партнери