Олімпійські ігри в Парижі

2020-09-29

На Кубку України з боксу в Маріуполі спортсмени ШВСМ Донецької області здобули «золото» і «срібло»

21-27 вересня на базі спорткомплексу «Іллічівець» у Маріуполі відбулися перші всеукраїнські боксерські змагання після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу – Кубок України серед чоловіків та 52-й «Меморіал Макара Мазая», присвячений пам’яті славетного сталевара.

За 32 комплекти нагород у 8 вагових категоріях протягом тижня билися більше сотні боксерів – представники усіх регіонів країни, крім Сумської та Тернопільської областей. Турнір провели з дотриманням протиепідемічних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я і Головного державного санітарного лікаря України.

Школа вищої Донецької області була представлена на чемпіонаті 7 спортсменами, і двоє із них стали володарями нагород. «Золото» і «срібло» дозволили нашому регіону посісти 3 місце в загальному медальному заліку, поступившись команді Київської області з п’ятьма нагородами (2 золота, 2 срібла та 1 бронза) і представникам Чернігівської області (2 золота та 1 бронза).

Майстер спорту України Ростислав Білостоцький із Маріуполя став срібним призером у ваговій категорії 52 кг. Він був кращим за киянина Максима Глушка, Андрія Тишковця зі Львівщини, але програв Максиму Галінічеву з Херсонщини.

Майстер спорту України міжнародного класу, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік Дмитро Рибалко (Маріуполь – Волноваха) святкував перемогу у ваговій категорії 75 кг. Наш боксер довів свою перевагу над Євгеном Єнакі з Дніпропетровщини, Богданом Толмачовим із Харківщини та представником Київської області Іваном Папакіним.

Тренером Ростислава та Дмитра є Ярослав Підмастерчик.

Переможців і призерів вітали Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, головний тренер збірної України з боксу Леонід Лоївський, президент національної ліги професійного боксу України Михайло Зав’ялов, перший віцепрезидент федерації боксу міста Маріуполь Євген Зиков, бронзовий призер Олімпійських ігор 1996 року Олег Кирюхін та інші видатні представники спортивної громадськості.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери