2022-06-14

Триатлети Донецької області здобули «золото» на олімпійській дистанції в Сербії

12 травня відбулися відкритий чемпіонат Сербії з триатлону на олімпійській дистанції, що передбачає подолання 1500 м у плаванні, 40 км на велосипеді й 10 км бігом, а також першість серед юніорів, кадетів і дітей.

За підсумками стартів нагороди всіх ґатунків здобули триатлети Донеччини з міста Слов’янськ – вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

На олімпійській дистанції в абсолютній віковій категорії переможцями серед чоловіків і жінок стали Мирон Бойко та Маргарита Крилова, а на треті сходинки п’єдесталу пошани піднялися Іван Шевченко та Варвара Мухіна.

Змагання на спринтерській дистанції Іван Ткаченко завершив на перших місцях серед юніорів і в абсолютній категорії.

Серед кадетів другим і третім відповідно були Олександр Потрубач та Данило Драгулян.

У дитячій лізі переміг Захар Цівковський.

Нагадаємо, з 20 квітня триатлети Донецької області під керівництвом тренерів Георгія та Ольги Драгулян проводять підготовку до міжнародних турнірів у болгарському місті Варна – цей збір став можливим завдяки підтримці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації й федерації триатлону Болгарії. 20-21 травня вони здобули 12 нагород на відкритому чемпіонаті Сербії на спринтерській дистанції.