2022-05-24

Триатлети Донецької області здобули 12 нагород на відкритому чемпіонаті Сербії

В умовах російської збройної агресії проти України свій фронт продовжують тримати і українські спортсмени, які прагнуть якнайкраще підготуватися до міжнародних змагань та представити рідну державу на найвищому рівні.

Якісні тренування в Аланії та Варні, що стали можливими завдяки надзвичайній гостинності федерацій триатлону Туреччини та Болгарії, виявилися підґрунтям успішного виступу представників Донецької області на відкритому чемпіонаті Сербії на спринтерській дистанції, що відбувся 20-21 травня в Белграді. Вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки загалом здобули 12 нагород.

Триатлети, які є членами національної збірної України, поповнили скарбничку на 10 медалей. Мирон Бойко з результатом 57 хвилин 20 секунд здобув «золото» серед молоді U23 та «срібло» у абсолютній віковій категорії, Іван Шевченко – «срібло» серед молоді та «бронзу» в абсолютній категорії (58:14). Іван Ткаченко став кращим серед юніорів (59:06). За підсумками жіночих змагань Варвара Мухіна виборола «золото» серед молоді та «срібло» у абсолютній віковій категорії (1:06:53), Олександра Заровна була першою серед юніорок та третьою в абсолютній категорії (1:07:13). Вероніка Горобець посіла третє місце серед молоді U23 (1:10:59).

Юні та перспективні триатлети додали до скарбнички 2 медалі: «золото» – Олександр Потрубач серед кадетів (35:07), «срібло» – Всеволод Оленічев у віковій категорії юнаки (1:08:02). Ще два представники Донецької області на змаганнях Максим Стародубцев та Данило Драгулян посіли відповідно 4 та 6 місця серед молоді та кадетів.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з триатлону Георгій та Ольга Драгуляни.