Олімпійські ігри в Парижі

2020-10-26

Триатлети ШВСМ Донецької області – переможці та призери чемпіонату України в Мелітополі

21-24 жовтня місто Мелітополь Запорізької області прийняло змагання з триатлону за участю представників різних регіонів: чемпіонат України серед ШВСМ та чемпіонат України в естафеті.

Спортсмени Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, підопічні заслуженого тренера України Георгія Драгуляна та тренера-викладача Ольги Драгулян, відзначилися низкою нагород.

За підсумками чемпіонату України серед ШВСМ команда Донеччини святкувала перемогу, випередивши представників Житомирщини та Дніпропетровщини. У особистому заліку першими стали Олександра Заровна і Мирон Бойко – серед дівчат і юніорів відповідно. Другими фінішували Іван Ткаченко (серед юнаків), Вероніка Горобець (серед юніорок) і Маргарита Крилова (серед жінок). На третій сходинці серед чоловіків опинився Іван Меньшиков. Додамо, що Максим Стародубцев та Іван Шевченко серед юніорів посіли четверте та п’яте місця відповідно, а Юліан Дем’янов та Кирило Бойко серед чоловіків – п’яте та шосте місця відповідно.

У змаганнях з естафет на п’єдестал пошани піднялися три команди Донецької області. Серед чоловіків «золото» отримали Іван Меньшиков, Кирило Бойко і Юліан Дем’янов, а «бронзу» сенсаційно вибороли юніори Максим Стародубцев, Іван Шевченко та Мирон Бойко, які при цьому виявилися кращими у своїй віковій категорії. Серед жінок бронзовим призером стала команда в складі Вероніки Горобець, Олександри Заровної та Маргарити Крилової.

Поділитися

Наші партнери