2020-07-21

Велосипедисти ШВСМ – переможці та призери командного чемпіонату України в Білій Церкві

16-19 липня в місті Біла Церква відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми та чемпіонат України в командній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів і юніорок.

Змагання зібрали 235 учасників у складі 24 команд, де Школу вищої спортивної майстерності Донецької області представили 13 спортсменів: серед чоловіків – Володимир Джус, Максим Васильєв, Андрій Василюк, Єгор Дементьєв, Андрій Кулик, Ростислав Жуковський, Ілля Клепіков, Анатолій Будяк, Антон Буклей, Даніїл Нікулін, Антон Перепелиця; серед жінок – Валерія Кононенко, Марина Алтухова.

Усього за підсумками змагань велосипедисти Донеччини здобули 6 медалей: 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові.

«Золото» у командному заліку в індивідуальній груповій гонці вибороли Максим Васильєв, Андрій Василюк, Володимир Джус, Анатолій Будяк та Андрій Кулик.

Володарями 3 срібних нагород серед жінок стала команда Донецької області в складі майстрів спорту України міжнародного класу Валерії Кононенко та Марини Алтухової, а також юніорок із Обласної СДЮСШОР з велоспорту та Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Алли Марущук і Олени Ребракової. Вони відзначилися в таких видах програми змагань, як індивідуальна гонка на час у командному заліку, групова гонка в командному заліку та командна гонка на 50 км.

«Бронзу» серед чоловіків до скарбнички регіону принесли: у командній гонці на 50 км – Даніїл Нікулін, Максим Васильєв, Андрій Василюк та Ілля Клепіков; у індивідуальній гонці на час в командному заліку – Даніїл Нікулін, Єгор Дементьєв, Ростислав Жуковський, а також вихованець Обласної СДЮСШОР з велоспорту Данило Білоус.

Відзначимо, що за два тижні (4-9 серпня в місті Богуслав Київської області) відбудуться основні всеукраїнські змагання сезону з велоспорту на шосе – відбіркові до чемпіонату світу, який у кінці вересня заплановано провести в Швейцарії.