Олімпійські ігри в Парижі

2021-08-19

У Святогірську молодь дізналась від олімпійців про гендерну рівність у спорті

18 серпня в місті Святогірськ, у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Яструбок», відбувся масовий захід, учасниками якого стали майже 70 дітей серпневої зміни.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області представило активній молоді напрямок «Гендерна рівність в спорті» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, який впроваджує НОК України.

Школярі охоче долучилися до спілкування з Вікторією Калюжною, учасницею Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Спортсменка розповіла про гендерну рівність та сучасні тенденції в легкій атлетиці, поділилась власним досвідом досягнення високих результатів та надала поради з тренувань і здорового способу життя.

Багато питань молоді стосувалось організації Олімпійських ігор, вражень від перебування в Японії, складнощів при подоланні марафонської дистанції, на якій виступила Вікторія. В обговоренні та спілкуванні також взяв участь легкоатлет Єгор Жуков, стипендіат НОК України.

Заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора ознайомив дітей з історією розвитку Олімпійських ігор, досягненнями представників Донеччини на олімпійських аренах та політикою Міжнародного олімпійського комітету щодо дотримання гендерної рівності в спорті.

На згадку про цікаву зустріч усі учасники отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення. Автографи, фото на згадку, особисті питання ще довго не давали гостям залишити заклад відпочинку.

Поділитися

теги: >

Наші партнери