2023-05-29

Важкоатлети Донеччини виграли командний залік чемпіонату України серед чоловіків

З 22 по 27 травня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що зібрав учасників із 22 регіонів і столиці держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 16 спортсменів, з яких 8 вибороли нагороди в сумі двоборства.

Серед жінок звання чемпіонки України у ваговій категорії 59 кг за відсутності основної суперниці здобула Ольга Івженко, представниця міста Дружківка – її результат у сумі двоборства, що враховує вправи «ривок» і «поштовх», склав 184 кг. Срібною призеркою у категорії понад 87 кг стала Крістіна Бородіна з Вугледару із сумою двоборства 220 кг. Обидві є важкоатлетками Школи вищої спортивної майстерності Донеччини.

За підсумками чоловічих змагань у двоборстві в активі збірної Донецької області виявилося 4 срібні та 2 бронзові нагороди, що дозволило регіону виграти командний залік чемпіонату України.

У ваговій категорії до 89 кг на п’єдестал пошани зійшли два вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики й спортсмени ШВСМ Донеччини. За підсумками запеклої боротьби срібним призером із сумою двоборства 337 кг став Ілля Куліков з Вугледару, а «бронзу» з результатом 334 кг здобув представник Бахмута Ігор Обухов.

Срібними медалями в сумі двоборства відзначилися ще три вихованці ОСДЮСШОР і спортсмени ШВСМ: у категорії до 102 кг з результатом 347 кг – Ілля Москаленко з Краматорська, у категорії до 109 кг з результатом 345 кг – Владислав Прилипко (Бахмут/Селидове), у категорії понад 109 кг з результатом 325 кг – Євген Бурбала з Вугледару.

Вихованець ОСДЮСШОР і студент Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Данило Чиняков (Бахмут/Білозерське) був третім у категорії до 96 кг, маючи суму двоборства 324 кг.