2023-03-06

Кубковий успіх важкоатлетів Донецької області

З 28 лютого по 5 березня в місті Ужгород відбувся Кубок України з важкої атлетики, присвячений Збройним силам України, у рамках якого низкою нагород відзначилися представники Донеччини. Від регіону виступили 11 спортсменів, і семеро з них піднялися на п’єдестал пошани. Шестеро володарів медалей є атлетами Школи вищої спортивної майстерності.

За підсумками жіночих змагань скарбничку Донецької області за сумою двоборства, що враховує вправи «ривок» і «поштовх», срібними нагородами поповнили дві атлетки ШВСМ. Представниця Дружківки Ольга Івженко показала результат 200 кг у ваговій категорії до 59 кг, а спортсменка з Вугледару Кристина Бородіна, яка також є вихованкою міської ДЮСШ та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики, з результатом 218 кг виявилася другою в категорії +87 кг.

Головним успіхом для Донеччини на Кубку України стала перемога чоловічої збірної в командному заліку серед 21 регіону, яку забезпечили своїм медальним виступом 5 важкоатлетів.

У ваговій категорії до 89 кг третє місце з результатом 317 кг посів Ілля Куліков із Вугледару, вихованець ОСДЮСШОР та атлет ШВСМ. А «золото» в цій категорії з сумою двоборства 321 кг здобув Данило Чиняков із Білозерського, який представляє Бахмут – вихованець ОСДЮСШОР, учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

У ваговій категорії до 109 кг конкурентами за найвищі нагороди також були два спортсмени Донеччини. І в підсумку лише 1 кг у сумі двоборства розділив переможця та срібного призера. З результатом 336 кг на першу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Владислав Прилипко з Бахмута, з результатом 335 кг другим став Ілля Москаленко з Краматорська. Обидва є випускниками ДОСФКСП ім. С. Бубки, вихованцями ОСДЮСШОР та спортсменами ШВСМ.

У надважкій категорії +109 кг «срібло» із сумою двоборства 324 кг здобув Євген Бурбала з Вугледару, вихованець ОСДЮСШОР та атлет ШВСМ.

Додамо, що під час урочистого відкриття змагань посвідчення «Майстер спорту України» вручили Андрію Боровському (Білозерське/Бахмут). Норматив майстра спорту безпосередньо на Кубку України вдалося виконати Ярославу Тимченку з Краматорська.