Олімпійські ігри в Парижі

2021-10-26

Юні важкоатлети Донецької області – володарі нагород чемпіонату України на Закарпатті

Представники Донеччини відзначилися низкою нагород на чемпіонаті України-2021 з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР та закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю, що відбувся з 18 по 23 жовтня в селі Поляна Закарпатської області.

У командному протоколі серед спеціалізованих закладів Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки став першим із загальною сумою 1566,5 очок, а серед СДЮШОР третє місце посіла Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики, маючи результат 1013 очок.

До переліку призерів змагань у особистому заліку потрапили і спортсмени Школи вищої спортивної майстерності регіону.

Так, у ваговій категорії 81 кг, де важкоатлетам Донеччини підкорився весь п’єдестал пошани, третю сходинку із  сумою двоборства 257 кг (ривок – 114 кг, поштовх – 143 кг) посів Андрій Боровський з міста Білозерське. Ще один спортсмен із Білозерського Гліб Березін здобув мале «срібло» у поштовху (140 кг) та «бронзу» за сумою двоборства (250 кг) у ваговій категорії 73 кг. Обидва представляють ОСДЮСШОР та ШВСМ.

Маріуполець Іван Горобець, вихованець КДЮСШ «Атлетик» і спортсмен ШВСМ, став третім у ваговій категорії 102 кг із сумою двоборства 247 кг (ривок – 109 кг, поштовх – 138 кг).