Олімпійські ігри в Парижі

2021-03-09

Важкоатлети ШВСМ Донецької області – серед кращих на Кубку України в Луцьку

2-7 березня в місті Луцьк відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, де спортсмени Донецької області показали гідні результати.

Школу вищої спортивної майстерності регіону на змаганнях представили 17 важкоатлетів, з яких 11 піднялися на п’єдестал пошани: 7 – за сумою двоборства (ривок + поштовх), 4 – за окремою вправою.

Вкотре продемонструвавши високий рівень, перемоги святкували вугледарівці у своїх вагових категоріях: понад 87 кг – Крістіна Бородіна з результатом у сумі двоборства 202 кг, до 96 кг – Ілля Куліков, який зібрав суму 352 кг.

«Срібло» за сумою двоборства здобули: Надія Єфімчук – у в/к до 49 кг з результатом 143 кг, Артур Тютюнник – у в/к до 55 кг з результатом 187 кг; Ігор Обухов (Бахмут) – у в/к до 89 кг із результатом 347 кг (сума двоборства Ігоря та його 192 кг у поштовху виявилися рекордами України серед молоді до 23 років).

Бронзові призери: Тетяна Перкова (Маріуполь) – у в/к до 76 кг з результатом 162 кг, Ілля Москаленко (Краматорськ/Бахмут) – у в/к до 96 кг з результатом 341 кг.

Четвертими за сумою двоборства, відзначившись малими нагородами у окремих вправах, стали: з «бронзою» за поштовх – Марина Алєксандрова (Білозерське) у в/к до 55 кг із сумою 159 кг та Юлія Шимечко (Маріуполь) у в/к до 64 кг, з «бронзою» за ривок – Євген Бурбала (Вугледар) із сумою 351 кг.

Додамо, що норматив майстра спорту України за підсумками виступу у ваговій категорії до 55 кг виконала Юлія Кісельова (Волноваський район).

У командному заліку важкоатлети Донеччини посіли другі місця, серед чоловіків пропустивши вперед лише Львівщину і серед жінок опинившись після Харківщини.

Фото – Микола Колтаков

Поділитися

теги: > >

Наші партнери