Олімпійські ігри в Парижі

2024-06-25

Вдалий виступ юних важкоатлетів Донеччини на чемпіонаті Європи в Греції

З 15 по 23 червня в грецьких Салоніках відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років та до 15 років.

У складі збірної України Школу вищої спортивної майстерності Донецької області представили 3 спортсмени змінного складу: учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики Владислав Голованов та Вероніка Гончарова, які виступають за міста Бахмут і Білозерське, та Дмитро Свердлович із Новогродівки, вихованець міського БДТ і Обласної СДЮСШОР.

Владислав Голованов уже четвертий рік поспіль став призером юнацьких чемпіонатів Європи. У ваговій категорії +102 кг серед спортсменів до 17 років він здобув у Греції дві срібні медалі: у сумі двоборства його результат склав 329 кг, у поштовху – 184 кг.

Вероніка Гончарова в категорії до 55 кг серед дівчат до 17 років відзначилася «сріблом» у ривку (73 кг) та бронзовими нагородами в поштовху (92 кг) і сумі двоборства (165 кг).

Дмитро Свердлович у категорії до 55 кг серед юнаків до 15 років став п’ятим із сумою двоборства 175 кг.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери