Олімпійські ігри в Парижі

2024-03-19

Важкоатлети Донеччини відзначилися нагородами чемпіонату України U17

З 11 по 16 березня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років, що зібрав близько 260 учасників із 20 областей та столиці країни.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях представили три атлети змінного складу відділення важкої атлетики.

Вероніка Гончарова, вихованка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики (Бахмут/Білозерське), у ваговій категорії до 55 кг виборола «золото» за сумою двоборства (152 кг), у вправах ривок (72 кг) і поштовх (80 кг).

Владислав Голованов, також вихованець ДОСФКСП ім. С. Бубки і ОСДЮСШОР (Бахмут/Білозерське), у ваговій категорії +102 кг став кращим за сумою двоборства (325 кг), вперше виконавши норматив майстра спорту України, та відзначився малими золотими медалями у вправах ривок (142 кг) і поштовх (183 кг).

Дмитро Свердлович із Новогродівки, вихованець міського Будинку дитячої творчості та Обласної СДЮСШОР з важкої атлетики, у ваговій категорії до 55 кг здобув «срібло» за сумою двоборства (164 кг) і в ривку (76 кг), «бронзу» у поштовху (88 кг).

Збірна Донецької області серед юнаків до 17 років переконливо перемогла в командному заліку України, набравши 916,5 очок (у найближчих переслідувачів з Хмельниччини 655,5 очок).

Поділитися

теги:

Наші партнери