2023-05-10

Юні важкоатлети Донецької області – володарі нагород чемпіонату України в Луцьку

З 30 квітня по 6 травня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років та до 15 років, загальна кількість учасників якого склала 370 осіб.

Від Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях володарями нагород стали чотири важкоатлети змінного складу.

Серед дівчат до 15 років «срібло» у ваговій категорії до 55 кг із сумою двоборства 156 кг здобула Вероніка Гончарова (Бахмут / Білозерське) – цей результат дозволив їй виконати норматив майстра спорту України.

За підсумками змагань юнаків до 17 років на вищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Владислав Голованов (Бахмут / Білозерське): у ваговій категорії понад 102 кг його сума двоборства склала 285 кг.

Також серед юнаків до 17 років нагородами відзначилися: Артем Дяговець із Волновахи став срібним призером у категорії до 81 кг із сумою двоборства 246 кг, Даніїл Красюк (Бахмут / Дружківка) додав до скарбнички регіону «бронзу» у категорії до 102 кг із сумою двоборства 213 кг.

Загалом Донецьку область на чемпіонаті України в Луцьку представили 20 важкоатлетів, з яких 13 зійшли на п’єдестал пошани. У сумі двоборства 4 спортсмени регіону стали чемпіонами, 5 – срібними призерами, 3 – володарями «бронзи». В цілому кількість нагород, з урахуванням медалей за вправи ривок і поштовх – 36.