2023-06-20

Велосипедисти ШВСМ Донеччини здобули 4 медалі чемпіонату України на шосе в олімпійських видах програм

З 12 по 18 червня у Львівській області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок, чоловіків та жінок до 23 років, юніорів та юніорок. Національна першість зібрала понад 120 учасників із 17 команд і регіонів країни.

Донеччину на змаганнях представили 14 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

У активі велосипедистів ШВСМ Донецької області, представників Дружківки та Лиману – 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагороди: ці результати дозволяють спортсменам надалі готуватися до виступу в складі збірної України на чемпіонаті світу, що відбудеться в серпні у Глазго (Великобританія) і стане відбірковим на Олімпійські ігри-2024.

Звання чемпіонки України в індивідуальній гонці на дистанції 30 км серед жінок із часом 40 хвилин здобула Валерія Кононенко.

«Золото» у груповій гонці серед жінок на 130 км із часом 4:09.51 виборола Марина Алтухова.

Бронзовим призером у груповій гонці на 145 км серед чоловіків до 23 років з результатом 4:02.27 був Денис Хотульов.

«Срібло» до скарбнички Донеччини за підсумками групової гонки на дистанції 160 км серед чоловіків із часом 4:05.38 додав Анатолій Будяк.

Відзначимо, що протягом п’яти змагальних днів, з 13 по 17 серпня, спортсмени боролися не тільки із суперниками, але й складними погодними умовами (під проливним дощем).

Підготували велосипедистів, які стали володарями нагород чемпіонату України на Львівщині, тренери ШВСМ Донецької області Сергій Гречин, Кирило Поспєєв та Олексій Солнцев.