Олімпійські ігри в Парижі

2022-11-28

Вікторія Сухорукова здобула «золото» і «бронзу» на турнірі зі стрільби кульової в Польщі

Успішним виступом відзначилася представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на міжнародних стрілецьких змаганнях «Polish Open Kaliber 2022», що відбулися 24-27 листопада в польському місті Білосток.

Майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Сухорукова здобула дві нагороди у вправі ГП-6, яка передбачає виконання із пневматичної гвинтівки 60 пострілів по мішені з відстані 10 метрів.

«Золото» наша спортсменка, яка виступає за місто Краматорськ, отримала в змішаних змаганнях разом із представником Черкаської області Сергієм Кулішом. У кваліфікації вони обійшли 41 команду, маючи результат 628,3 очок. У фінальному протистоянні українці перемогли стрільців із Франції з результатом 17-13.

У індивідуальних змаганнях вправи ГП-6 Вікторія Сухорукова виборола бронзову медаль, конкуруючи з 24 спортсменками. За підсумками кваліфікації 25 листопада її результат склав 624,5 очок, 26 листопада – 627,6 очок. У фіналі 27 листопада серед топ-8 наша спортсменка стала третьою – маючи 258,5 очок, вона поступилася Катаржині Коморовській та Наталії Коханській з Польщі.

Наставником Вікторії є її мати, заслужений тренер України Ірина Сухорукова.

Додамо, що загалом турнір зі стрільби кульової «Polish Open Kaliber 2022» зібрав 386 учасників із 9 країн: Польщі, України, Латвії, Литви, Естонії, Франції, Індії, Ізраїлю та Вірменії.

Фото – від організаторів змагань «Polish Open Kaliber»

Поділитися

теги: >

Наші партнери