2021-12-14

Вікторія Сухорукова здобула «срібло» на турнірі зі стрільби кульової в Сербії

Скарбничку Донецької області та України срібною медаллю змагань зі стрільби кульової, що відбулися 10-12 грудня в столиці Сербії Белграді, поповнила майстер спорту міжнародного класу Вікторія Сухорукова.

Представниця Школи вищої спортивної майстерності Донеччини посіла 2 місце за підсумками турніру «Grand Prix of Belgrade 2021» у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м. У кваліфікації вона виявилась кращою серед 77 учасниць з результатом 631.2 очок, а у фіналі, до якого вийшли 8 спортсменок, у дуже напруженій боротьбі поступилася сербці Олександрі Гавран: результат Вікторії – 251.3, суперниці – 252.3 очка.

Нагадаємо, що два тижні тому Вікторія Сухорукова здобула бронзову нагороду на міжнародних змаганнях «Polish Open Kaliber» у польському місті Білосток.

Тренерами Вікторії є її батьки – заслужений тренер України Ірина Сухорукова та заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков.