Олімпійські ігри в Парижі

2023-01-25

Вікторія Сухорукова здобула дві «бронзи» на Гран-прі з кульової стрільби в Хорватії

Медальну скарбничку Донецької області та України за підсумками міжнародних змагань «Гран-прі» зі стрільби кульової, що відбулися 17-21 січня в хорватському місті Осієк, поповнила майстер спорту міжнародного класу Вікторія Сухорукова.

Представниця Школи вищої спортивної майстерності Донеччини здобула дві бронзові нагороди у вправі ГП-6, яка передбачає виконання із пневматичної гвинтівки 60 пострілів по мішені з відстані 10 метрів.

У індивідуальних змаганнях Вікторія Сухорукова стала третьою серед представниць Польщі, Італії, Республіки Корея, Румунії, Словенії, Угорщини, Австрії, Іспанії, Сербії, Швеції, Ізраїлю, Великої Британії, Швейцарії, Хорватії, Бельгії, Болгарії, Словаччини, Боснії і Герцеговини, Північної Македонії, Ліхтенштейну, Киргизстану, Чорногорії.

На третю сходинку п’єдесталу пошани Сухорукова також піднялася в складі української жіночої команди разом із Дар’єю Тиховою (Херсонська область) та Сніжаною-Софією Пакліковською (Львівська область). У зустрічі за «бронзу» наші дівчата перемогли спортсменок із Республіки Корея, у кваліфікації їх суперницями були збірні Швеції, Польщі, Швейцарії, Ізраїлю, Великої Британії та Хорватії.

Вікторія представляє на змаганнях місто Краматорськ, наставниками є її батьки: заслужений тренер України Ірина Сухорукова та заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков.

Відзначимо, що за результатами «Гран-прі» в Осієку збірна України з кульової стрільби посіла перше командне місце, маючи 9 нагород (3 золоті, 2 срібні, 4 бронзові).

Поділитися

теги: >

Наші партнери