Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-30

Європейські ігри-2023. На змаганнях зі стрільби кульової Вікторія Сухорукова стала четвертою

З 22 по 29 червня у Польщі на змаганнях III Європейських ігор зі стрільби кульової Донецьку область у складі збірної України представила вихованка Школи вищої спортивної майстерності Вікторія Сухорукова.

Найкращого результату спортсменка досягла в командних жіночих змаганнях зі стрільби з гвинтівки з трьох положень з відстані 50 метрів. Разом із Дар’єю Тиховою з Херсонщини та представницею Києва Наталією Кальниш Вікторія посіла 4 підсумкове місце. Українки успішно пройшли першу і другу частини кваліфікації, де змагалися 12 та 8 збірних відповідно, але в «бронзовому» фіналі поступилися суперницям із Німеччини.

Також у рамках III Європейських ігор Вікторія Сухорукова взяла участь у різних дисциплінах стрільби з гвинтівки з відстані 10 м – у особистих жіночих змаганнях, у змішаній команді мікст (разом із Сергієм Кулішом із Черкащини) та у жіночій команді (разом із Дар’єю Тиховою та Наталією Кальниш). Увійти тут до фіналів спортсменці Донеччини, на жаль, не вдалося.

Вікторія Сухорукова є майстром спорту України міжнародного класу, на змаганнях представляє місто Краматорськ, наставниками є її батьки: заслужений тренер України Ірина Сухорукова та заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков.

Світлини – Національний олімпійський комітет України, сторінка спортсменки в Instagram

Поділитися

теги: > >

Наші партнери