2023-06-06

Юлія Чумаченко виграла змагання зі стрибків у висоту в Норвегії та стала другою в Чехії

Легкоатлетка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, майстер спорту України міжнародного класу Юлія Чумаченко, яка спеціалізується в стрибках у висоту, виступила на чотирьох європейських стартах протягом двох тижнів.

Після «золота» на Кіпрі та «срібла» в Німеччині вона мала такий же медальний здобуток у Норвегії та Чехії.

3 червня на турнірі «Trond Mohn Games» у норвезькому Бергені, що проходив у рамках Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Silver», Юлія стала кращою з результатом 1,86 м.

5 червня на змаганнях «Memorial Josef Odložil» у чеській столиці Празі, які були етапом Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Bronze», Чумаченко під проливним дощем змогла підкорити планку 1,80 м, що принесло їй срібну нагороду.

Тренером Юлії є її батько Вадим Чумаченко.