Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-13

7 легкоатлетів Донеччини здобули медалі чемпіонату України серед молоді

З 7 по 8 червня в місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, що зібрав 313 учасників із 22 регіонів та столиці держави.Наум

Від Донеччини виступили 11 атлетів Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представники Бахмута, Дружківки, Краматорська. Нагородами відзначилися семеро з них.

Переможцями у своїх дисциплінах з особистими рекордами стали: Руслан Наумов – у бігу на 3000 м з перешкодами (8 хвилин 58,03 секунд), Вікторія Баранівська – у потрійному стрибку (13,23 метрів). Спортсмени підтвердили своє право виступити в складі збірної України на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що відбудеться в липні у Фінляндії.

Також норматив на європейську першість U23 виконала Кристина Юрчук – дистанцію 100 м з бар’єрами вона пробігла з кращим своїм результатом 13,83 с, що приніс їй «бронзу».

Срібну медаль у стрибках з жердиною із особистим рекордом 4,80 м здобув Валентин Лобода.

У бігу на 200 м бронзовою призеркою стала Еліна Пристинська (25,17 с).

Кристина Юрчук, Еліна Пристинська, Іванна Біленька та Євгенія Кукліна (Танащишена) перемогли у жіночій естафеті 4х100 м з часом 48,25 с.

Додамо, що четверті місця посіли: Олександр Сосновенко – у бігу на 100 м (10,92 с), Ганна Ткачова – у метанні молота (48,39 м).

Підготували легкоатлетів Донеччини, які здобули нагороди в Івано-Франківську, тренери Костянтин Степанцов, Олексій Кривошанов, Олександр Захожий, Тетяна Ольхова, Юрій Седньов, Павло Задорожний.

Світлини – від Олександра Залевського та зі сторінок спортсменів у соціальних мережах

Поділитися

теги: > > > >

Наші партнери