2023-02-20

Легкоатлети ШВСМ Донецької області здобули в Києві 13 медалей чемпіонату України серед дорослих та молоді

З 17 по 19 лютого в Києві відбулися головні національні змагання 2023 року з легкої атлетики у приміщенні – чемпіонат України серед дорослих та молоді й чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів, що зібрали учасників із 24 областей та столиці держави.

Від Донеччини на стартах виступило 20 спортсменів, з яких до числа кращих увійшли 10 атлетів Школи вищої спортивної майстерності з міст Бахмут, Дружківка, Торецьк.

Дві золоті медалі – і серед дорослих, і серед молоді – у штовханні ядра з результатом 14,75 метрів здобула Марія Ларіна.

Чемпіонкою України з бігу на 3000 метрів з перешкодами серед жінок стала Богдана Семьонова, час якої становив 10 хвилин 27,91 секунд. Також вона була четвертою в жіночих змаганнях з бігу на 3000 м (9:40.88).

Кристина Юрчук пробігла 60-метрівку з бар’єрами із результатом 8,51 секунд – першою серед молоді та четвертою серед жінок.

Руслан Наумов в бігу на 3000 м з перешкодами із часом 9:09,27 посів перше місце серед молоді та п’яте серед чоловіків. За підсумками молодіжних змагань з бігу на 3000 м він був третім (8:39,54).

Кирило Приходько на 200-метрівці показав результат 22,84 секунди, що дозволило стати другим серед молоді та третім серед чоловіків.

Олександр Сосновенко подолав дистанцію 60 м за 6,78 секунд – це другий результат серед молоді та четвертий серед чоловіків.

Валентин Лобода у стрибках з жердиною підкорив висоту 4,60 м, посівши другу сходинку серед молоді та четверту серед чоловіків.

Третьою серед жінок з бігу на 800 м, показавши час 2:11.07 хв., стала Оксана Долинчук (Більчак).

У потрійному стрибку представники Донеччини здобули дві «бронзи»: серед чоловіків нагородою відзначився Артем Коноваленко (15,33 м), у жіночих молодіжних змаганнях – Вікторія Баранівська (12,88 м).

Опікуються легкоатлетами Донеччини – володарями нагород чемпіонату України у приміщенні серед дорослих та молоді – тренери ШВСМ Костянтин Степанцов, Володимир Ліщук, Тетяна Серорез, Ольга Семенова, Михайло Марченко.

Фото – Павло Кубанов, Вікторія Чайка (для Федерації легкої атлетики України), також декілька світлин надано спортсменами