2022-02-01

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах Донеччина стала четвертою

29-30 січня місто Суми прийняло другі поспіль національні змагання з легкої атлетики 2022 року – після юніорської першості кращих визначили учасники командного чемпіонату України у приміщенні, що зібрав представників 23 областей, а також столиці держави.

Враховуючи, що цей сезон є післяолімпійським, не дивно, що хтось його пропускає, хтось підійшов до перших стартів не в оптимальній формі, а хтось вирішив спробувати себе не у коронних дисциплінах. Певні корективи в розклад сил внесла і пандемія коронавірусної хвороби.

За підсумками командного чемпіонату України у приміщенні легкоатлети Донецької області посіли в загальному заліку 4 місце. Маючи 411 очок, вони лише на 8 очок поступилися команді Харківської області (419 очок), яка була третьою. Перша – команда міста Київ (571 очко), друга – Дніпропетровська область (454 очка), а п’ята – Київська область (400 очок).

Артем Алфімов став кращим з бігу на дистанції 3000 м із часом 8 хвилин 18.98 секунд, а також другим з бігу на 1500 м (3:52.49).

Ігор Гончар переміг у стрибках у довжину з результатом 7.38 метрів.

Два атлети ШВСМ регіону відзначилися особистими рекордами в бігу на 60 метрів: другим з часом 6.84 с фінішував Олександр Сосновенко, третім із часом 6.86 с – Кирило Приходько. Також Кирило посів 2 місце з бігу на 200 м (21.73 с).

Артем Коноваленко став другим у потрійному стрибку (15.66 м).

Ганна Нелепа посіла 3 місце в п’ятиборстві, що включає біг на 60 м з бар’єрами, стрибки у висоту, штовхання ядра, стрибки у довжину, біг на 800 м (3518 очок).

Марія Миколенко була третьою в бігу на 800 м (2:15.54).