2021-02-16

Легкоатлети ШВСМ Донецької області – переможці та призери чемпіонату України-2021 в приміщенні

10-12 лютого місто Суми прийняло чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих і молоді – головний старт зимового сезону 2021 року з цього виду спорту, де конкуренцію спортсменам із 25 регіонів України склали представники Туреччини, Киргизстану та Вірменії.

За підсумками національних змагань команді Донецької області вдалося посісти 2 сходинку в заліку. Маючи 1981 очко в активі, вони поступились атлетам Києва (3269) і обійшли суперників із Київської області (1960 очок).

Кирило Приходько дистанцію 200 м пробіг з особистим рекордом – 21,6 секунд, святкувавши перемогу і серед дорослих, і серед молоді, а на 60-метрівці з часом 6,89 с здобув «срібло» серед молоді. Найшвидше 200-метрівку подолав Огуз Уйар з Туреччини (21,42 с), Олексій Поздняков перетнув фінішну лінію четвертим (21,99 с), проте в рамках чемпіонату України став володарем «бронзи», адже результат турецького атлета був «поза конкурсом».

Олександр Малосілов став кращим у потрійному стрибку (16,08 м), Ігор Гончар – срібним призером у стрибках у довжину (7,62 м).

Артем Алфімов у бігу на 1500 та 3000 метрів (з результатами 3:50.52 і 8:09.86) посів перші місця серед молоді та другі сходинки серед дорослих.

Жіноча команда Донецької області в складі Марії Миколенко, Аліни Логвиненко, Олени Радюк-Кючук і Вікторії Ткачук тріумфувала з естафетного бігу 4х400 метрів (3:46.97 хв.).

На 200-метрівці Олена Радюк-Кючук мала результат 24,79 с, що дозволило їй стати третьою серед дорослих та другою серед молоді.

Євгенія Коновалова з бігу на 60 м показала особистий рекорд – 7,59 с, посівши 2 місце серед молоді та 3 місце серед дорослих.

Кристина Юрчук стала чемпіонкою України серед молоді з бігу на 60 м з бар’єрами (8,55 с).

Другими серед молоді були: Андрій Дибка – у стрибках з жердиною (5,12 м, особистий рекорд), Артем Коноваленко – у потрійному стрибку (15,28 м). На третій сходинці в стрибках у висоту серед молоді (2,10 м) опинився Роман Кузьмінов.