2020-08-17

Легкоатлети ШВСМ здобули 8 нагород на чемпіонаті України серед юніорів у Луцьку

Після п’ятимісячної перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, що впровадили з метою запобігання поширенню коронавірусу, відновилися національні легкоатлетичні змагання. Першими на доріжки та в сектори вийшли юніори, які 12-13 серпня на стадіоні «Авангард» у місті Луцьк розіграли медалі чемпіонату України.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на стартах представили 12 спортсменів основного та змінного складів відділення легкої атлетики, які здобули 8 нагород: 5 золотих, 1 срібну та 2 бронзові. Це дозволило атлетам Донеччини посісти 2 місце в командному заліку серед усіх регіонів України.

Кирило Приходько з новим особистим рекордом – 21.21 секунд – і виконанням нормативу «Майстер спорту України» став переможцем у бігу на 200 м, а також з часом 10.52 с виявився найшвидшим на стометрівці. Марія Ларіна тріумфувала в метанні диска з результатом 41.27 м, а Андрій Дибка – у стрибках з жердиною (4.90 м). Ще одне «золото» у скарбничку регіону додала команда юніорів з естафетного бігу 4х100 м: легкоатлети ШВСМ Микола Овсянников і Олександр Сосновенко разом з іншими представниками Донецької області Данилом Полковниковим та Владиславом Резуном фінішували з часом 43.53 с.

Друге місце в бігу на дистанції 1500 м з результатом 3:56.55 хвилини посів Руслан Наумов. Бронзовими призерами чемпіонату України серед юніорів у стрибках у висоту стали Єгор Семенов і Дар’я Озерянова, які подолали планки 1.95 м та 1.75 м відповідно.