Олімпійські ігри в Парижі

2020-08-12

З особистими рекордами в новий сезон вбігають Вікторія Ткачук, Марія Миколенко та Артем Алфімов

Тим, хто по-справжньому хоче змагатися, відсутність у календарі чи відтермінування офіційних турнірів не може стати перешкодою. 8-9 серпня – у дати, коли в Луцьку мали відбутися командний чемпіонат України і чемпіонат України з бігу на 10000 метрів, що перенесли на 15-16 серпня – легкоатлети Донеччини виступили на стартах у Києві та Вінниці, де продемонстрували дуже високі результати.

8 серпня, на відкритих змаганнях у місті Вінниця за участю представників 10 регіонів України гідно показав себе атлет ШВСМ Донецької області та спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту Артем Алфімов. На дистанції 1500 м серед чоловіків, що була основною на турнірі, Артем виявився найшвидшим зі своїм особистим рекордом 3:44.50 хвилини – більше того, це є виконанням нормативу майстра спорту України.

9 серпня в забігу на 400 метрів з бар’єрами серед жінок, який провели на київському стадіоні «Піонер» у рамках серії Ukrainian Athletic Combats, взяли участь дві атлетки ШВСМ Донецької області – майстри спорту України міжнародного класу Вікторія Ткачук та Марія Миколенко. Вікторія вийшла на змагальну доріжку вперше за дворічну перерву, пов’язаною з травмою та карантином, і одразу спромоглася встановити особистий рекорд – 54,59 с. Цей час дозволив Ткачук випередити всіх суперниць, зокрема, бронзову призерку Олімпійських ігор-2012 Анну Рижикову, результат якої 54,95 с. Третьою за підсумками забігу стала Марія Миколенко, яка також відзначилась кращим особистим досягненням – 55.99 с.

Того ж вечора на старт також вийшли чоловіки. Ще один представник Донеччини, майстер спорту України міжнародного класу Сергій Смелик став переможцем на двох дистанціях: стометрівку подолав за 10,40 с, двістіметрівку – за 20,88 с. Додамо, що гідну конкуренцію нашому атлету склав Олександр Соколов з Миколаївської області, який поступився лише 0,05 секунди в бігу на 100 м та 0,02 секунди в бігу на 200 м.

Поділитися

теги: > > > >

Наші партнери