Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-09-25

Тхеквондисти ШВСМ Донеччини здобули «золото» і «бронзу» рейтингових змагань у Польщі

Міжнародний турнір з тхеквондо (ВТФ) класу G1 «Polish Open 2024», що відбувся 21-22 вересня в польській столиці Варшаві, став успішним для двох представників Донецької області в складі збірної України.

Нагородами у змаганнях серед чоловіків відзначилися Андрій та Артем Гарбари з міста Дружківка – вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, майстри спорту України міжнародного класу.

«Золото» у ваговій категорії понад 87 кг виборов Андрій Гарбар, який виграв 4 поєдинки – проти Андреу Переса Кампоса з Іспанії, Кристіана Харемзи з Польщі, Чіоке Холдера з Барбадосу та Рауля Корредора Хіменеза з Іспанії.

Бронзовим призером у категорії до 87 кг став Артем Гарбар, у активі якого перемога над Віктором Рашковським із Польщі. Позмагатися за срібну та золоту нагороди Артем не зміг через травму стопи, отриману ще на попередньому турнірі в Ризі.

Тренерами тхеквондистів Донецької області є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.