Олімпійські ігри в Парижі

2021-06-08

Атлетка ШВСМ Донецької області Вікторія Ткачук виконала олімпійський норматив з бігу на 400 м з бар’єрами

Спортсмени Донеччини продовжують боротьбу за путівки на Олімпійські ігри, що стартують у Токіо вже через півтора місяця. Дев’ятим представником регіону, який здобув таке право, 7 червня на легкоатлетичних змаганнях «Memorial Josefa Odlozila 2021» у Празі стала майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Ткачук з міста Бахмут.

Вихованка заслуженого тренера України Анатолія Чумака в бігу на 400 метрів з бар’єрами фінішувала першою з результатом 55.11 секунд, при тому що олімпійський норматив становить 55.40 с. Час Вікторії в Чехії виявився для неї кращим у сезоні, а особистим рекордом на цій дистанції є 54.93 с.

Для 26-річної спортсменки перепустка на Олімпійські ігри стала другою в кар’єрі – вона була учасницею Ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро. Ткачук є уродженкою Хмельницької області, у 2011 році переїхала на Донеччину, до 2014 року навчалася в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки. З 2012 року представляє Школу вищої спортивної майстерності регіону.

Відзначимо, що раніше серед спортсменів Донецької області ліцензії на ХХХІІ літні Олімпійські ігри здобули борець вільного стилю Олександр Хоцянівський, представниця кінного спорту Інна Логутенкова, представник тенісу настільного Коу Лей, також олімпійські нормативи виконали легкоатлети Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Наталя Семенова (метання диска), Мар’ян Закальницький (спортивна ходьба на 50 км), Олександр Сітковський і Вікторія Калюжна (марафон).

Поділитися

теги: > >

Наші партнери