Олімпійські ігри в Парижі

2021-06-02

Спортсменка ШВСМ Наталя Семенова виконала олімпійський норматив з метання диска

Восьмим представником Донецької області, який здобув право виступити на Олімпійських іграх влітку 2021 року в Токіо (Японія), стала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Наталя Семенова з міста Бахмут. Необхідний для цього результат спортсменка показала на відкритому легкоатлетичному чемпіонаті Молдови, що відбувся 29-30 травня в Кишиневі.

Олімпійський норматив у метанні диску серед жінок на майбутні Ігри становив високі 63,50 м, і Семеновій вдалося перевершити цей показник на 13 см. У другій спробі результат склав 63,63 м – найкращий серед суперниць у секторі та ліпший для атлетки, починаючи з 2017 року. При цьому рекорд Наталі, особистим тренером якої є Ольга Семенова, – це 64 м 70 см.

Для Наталі Семенової Ігри XXXII Олімпіади мають стати вже п’ятими (!) у кар’єрі – вона має досвід виступів на Олімпійських іграх 2004, 2008, 2012 та 2016 років. Спортсменка є уродженкою міста Горлівка, з кінця 2014 року разом зі своєю родиною вимушена була шукати нову оселю, і восени 2019-го завдяки комплексній програмі Донеччини щодо надання адресних виплат для придбання житла отримала будинок у Бахмуті, придбаний на умовах співфінансування за кошти обласного та міського бюджетів.

Відзначимо, що раніше серед атлетів Донецької області ліцензії на ХХХІІ літні Олімпійські ігри здобули борець вільного стилю Олександр Хоцянівський, представниця кінного спорту Інна Логутенкова, представник тенісу настільного Коу Лей, також олімпійські нормативи виконали легкоатлети Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Мар’ян Закальницький (спортивна ходьба на 50 км), Олександр Сітковський і Вікторія Калюжна (марафон).

Поділитися

теги: > >

Наші партнери