Олімпійські ігри в Парижі

2020-11-02

Обласною комісією схвалено здійснення адресної виплати для придбання житла легкоатлету ШВСМ Сергію Смелику

2 листопада в онлайн-режимі відбулося чергове засідання обласної комісії з розгляду питань щодо визначення одержувачів адресної виплати для придбання житла серед спортсменів і тренерів.

Головував на засіданні заступник очільника комісії – начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління, секретар комісії Марина Будовій доповіла, що від Бахмутської міської ради надійшов пакет документів, згідно з яким одержувачем адресної виплати для придбання житла в Бахмуті визначено спортсмена відділення легкої атлетики Школи вищої спортивної майстерності, майстра спорту України міжнародного класу Сергія Смелика.

Сергій Смелик у 2019 році став переможцем II Європейських ігор, володарем «золота» чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, учасником чемпіонату світу, а в 2020-му переміг на чемпіонаті України та командному чемпіонаті України. Входить до списку спортсменів-кандидатів на участь у Іграх ХХХII Олімпіади в м. Токіо (Японія), що заплановані на літо 2021 року.

Розглянувши надані документи, члени комісії підтримали зазначену кандидатури одноголосно. Розрахункова сума коштів адресної виплати для придбання житла Смелику, включно з обов’язковими зборами та податками, складає 691190 грн. (з них 345595 грн. – за рахунок обласного бюджету, 345595 грн. – за рахунок міського бюджету Бахмута).

Нагадаємо, здійснення адресних виплат спортсменам та тренерам Донеччини для придбання житла відбувається згідно з відповідним Порядком, затвердженим розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації. У 2019 році Донецька область стала першою в Україні, де реалізовано подібний проєкт – на умовах співфінансування кошти у розмірі 50% виділяють обласний та місцеві бюджети.

Торік програма із загальною сумою виплат 6578,1 тис. грн. охопила 12 атлетів та 2 наставників. Серед них 7 представників ШВСМ Донецької області: у місті Бахмут – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Аліна Логвиненко, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Наталя Семенова та тренер-викладач відділення вільної боротьби Максим Єфремов, у місті Дружківка – майстри спорту України з легкої атлетики Вікторія Калюжна та Єгор Жуков, у місті Маріуполь – заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби Олександр Чернецький та майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків у воду Станіслав Оліферчик.

Поділитися

теги:

Наші партнери