Олімпійські ігри в Парижі

2020-12-23

На нагородженні спортивної еліти Донеччини ключі від квартири отримав Сергій Смелик

22 грудня в Краматорську відбулась урочиста зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями спорту регіону.

«Спорт є тим чинником, завдяки якому формується здорове суспільство та забезпечується розвиток його наступних поколінь, – звернувся до спортивної еліти Павло Кириленко. – Із впевненістю можу сказати, що саме ваші досягнення дали можливість нам не тільки стабілізувати і зберегти величезний спортивний потенціал Донеччини, а й зміцнювати його, прямувати до нових перемог. І підґрунтям для цього має стати підтримка з боку облдержадміністрації, яка передбачає програму з надання спортсменам і тренерам адресних виплат на придбання житла, щомісячних стипендій, одноразових грошових винагород, оновлення спортивної інфраструктури».

«Керівництво Донецької області приділяє велику увагу розвитку спорту, і це бачать в інших регіонах України та профільному Міністерстві, – додав начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик. – Попри всі складнощі, ми з гідністю представляємо рідний край та державу. Так, за часи незалежності українці вибороли 122 медалі Олімпійських ігор, і 14 з них принесли атлети Донеччини. Спортсмени та тренери, ви є нашим головним багатством, і я щиро бажаю вам витримки, наснаги, незгасної віри в себе та майбутні яскраві перемоги».

Після слів привітання та перегляду відеоролику про міжнародні досягнення спортсменів, які завітали на зустріч, відбулася урочиста церемонія нагородження, де відзначили низку представників Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Ключі від трикімнатної квартири в місті Бахмут отримав майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, кандидат на участь у Олімпійських іграх в Токіо Сергій Смелик. Відзначимо, що комплексну програму з придбання житла для спортсменів і тренерів на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів запроваджено на Донеччині в 2019 році, коли вона охопила 12 атлетів і 2 наставників – представників олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю. А в 2020 році, окрім Смелика, нове помешкання в місті Дружківка матиме неодноразовий тріумфатор міжнародних змагань з пауерліфтингу Костянтин Мусієнко.

Директору Школи вищої спортивної майстерності Крістіні Русіновій Павло Кириленко вручив ключі від спеціалізованої легкового автомобілю Ford Transit, що призначений для перевезення велосипедистів з метою участі в чемпіонатах світу, України та супроводу спортсменів під час проведення виїзних учбово-тренувальних занять і змагань.

Посвідчення про присвоєння спортивних звань «Майстер спорту України» отримали: чемпіонка України з боротьби вільної серед кадеток, срібна призерка чемпіонату України серед юніорок, бронзова призерка чемпіонату України серед жінок до 23 років Катерина Шалікова та чемпіон України з боротьби греко-римської серед кадетів Нікіта Дементієв.

Листом подяки Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко нагородив заслуженого тренера України з боротьби греко-римської Олега Євтушенка.

Сертифікати на виплату одноразових грошових винагород за бронзові нагороди Кубку світу з боротьби вільної вручено Аліні Бережній, Катерині Зелених і тренеру Олександру Веремієнку.

Зі словом-відповіддю та щирою вдячністю за умови, що сьогодні створено для атлетів і тренерів Донеччини, до голови облдержадміністрації Павла Кириленка звернувся Сергій Смелик:

«Дуже приємним фактом є те, що саме на Донеччині в 2019 році започаткували комплексну програму з придбання житла для спортсменів і тренерів. Я, як уродженець Луганщини, з кінця 2014 року разом зі своєю родиною вимушений був шукати нове помешкання, нові умови для тренувань. Після певного часу поневірянь я повернувся на рідну донбаську землю, обравши місцем дислокації місто Бахмут, що має гарну сучасну спортивну базу – стадіон «Металург».

Сьогодні моя родина стала щасливими володарями ключів від квартири – я впевнений, це надасть мені можливість зосередитися тільки на тому, щоб тренуватись і самовдосконалюватись, не думаючи про побутові негаразди. Дякую за цю прекрасну можливість усім причетним, особливо голові Донецької облдержадміністрації Павлу Кириленку, Бахмутському міському голові Олексію Реві, начальнику управління фізичної культури та спорту ОДА Володимиру Мицику! Однозначно, Ви робите добру справу, і така увага обов’язково має принести нові спортивні перемоги!».

Поділитися

теги:

Наші партнери