Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-13

Боксер із Маріуполя Максим Рудик здобув для України «золото» на змаганнях в Угорщині

В умовах російської збройної агресії проти України свій фронт продовжують тримати і українські спортсмени, доводячи всьому світу, що наша держава є сильною й незламною.

17-річний майстер спорту з міста Маріуполь Максим Рудик у складі національної молодіжної збірної з боксу переможно виступив на міжнародному турнірі «Bornemissza 2022», що відбувся з 7 по 12 червня в угорському місті Егер.

У ваговій категорії до 51 кг наш спортсмен довів свою перевагу в трьох боях, де суперниками були Лацло Стофа з Угорщини, Дамір Байпаков з Казахстану та ще один угорець Бернат Імре.

Відзначимо, що Максим Рудик представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області та є членом резервного складу збірної України на 2022 рік. На юніорському чемпіонаті Європи в 2020-му вихованець тренерів Валерія Черенкова та Володимира Рудика виборов срібну медаль, у 2021-му став чемпіоном України серед молоді.

Загалом на 71-му турнірі «Bornemissza», що є одним із найстаріших у Європі, від України на п’єдестал пошани зійшли тринадцять хлопців та одинадцять дівчат, що дозволило нашій збірній посісти перше загальнокомандне місце серед усіх країн-учасниць.

Поділитися

теги: >

Наші партнери