2023-05-31

Борчиня з Бахмута Марія Єфремова здобула «срібло» на турнірі в Румунії

З 25 по 28 травня в столиці Румунії Бухаресті відбулися міжнародні змагання з вільної, жіночої та греко-римської боротьби «Dumitru Pîrvulescu & Vasile Iorga», що зібрали учасників до 20 років із 19 країн світу.

Від Донеччини в складі збірної України виступили дві учениці Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменки змінного складу відділення вільної боротьби Школи вищої спортивної майстерності, представниці міста Бахмут.

Марія Єфремова у ваговій категорії 53 кг здобула срібну медаль. У чвертьфіналі й півфіналі вона була сильнішою за суперниць із Польщі та Румунії, але у фінальній сутичці поступилася борчині з Молдови.

Єлизавета Виноград в категорії 65 кг посіла 4 місце, у її активі – перемога над представницею Туркменістану.

Спортсменкам Донецької області по 17 років, їх наставниками є заслужені тренери України Андрій і Максим Єфремови.